Hızlı Adres

TEKNOPLUS YAPI Su İzolasyonu sektöründe liderlik gücünü müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak sürdürmektedir.

icon_widget_image Pınartepe Mah. Metal Sok. B Blok No: 2/B İç Kapı No: 30/B Büyükçekmece / İSTANBUL icon_widget_image +90 212 855 35 38 icon_widget_image +90 212 852 69 99 icon_widget_image bilgi@teknoplusyapi.com
Özellikleri Keşfedin

Sulama Kanalı Derzlerinin Yalıtımı

Sulama Kanalı Derzlerinin Yalıtımı

Sulama kanalı derzlerinin yalıtımı uygulaması ile, poliüretan – bitüm esaslı, iki-bileşenli, Likit izolasyon membranı. Su geçirmez PU reçineler (A Bileşeni) ve zift (B Bileşeni) içermektedir. Oluşturulan membran, su geçirmezdir ve yüksek esneklik ve mükemmel mekanik ve kimyasal direnç göstermektedir.
Avantajları; dikiş yeri veya ek yeri olmadan tek parça, elastik, su geçirmez, sızdırmaz bir katman oluşturur. Beton, çimento harçları, ahşap, ziftli kaplamalar, çelik yüzeyler gibi çeşitli alt tabakalara mükemmel yapışma gösterir. Düzgün bir alt tabakaya ihtiyaç duymaz ve kalın katmanlarda uygulanabilir. TeknoPlus Yapı uzmanlığı ile en uygun ve en kaliteli malzemeli imalat uygulamalarına sahip olabilirsiniz.