Hızlı Adres

TEKNOPLUS YAPI Su İzolasyonu sektöründe liderlik gücünü müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak sürdürmektedir.

icon_widget_image Pınartepe Mah. Metal Sok. B Blok No: 2/B İç Kapı No: 30/B Büyükçekmece / İSTANBUL icon_widget_image +90 212 855 35 38 icon_widget_image +90 212 852 69 99 icon_widget_image bilgi@teknoplusyapi.com
hakkımızda sayfa başlığı görseli

Hakkımızda

TeknoPlus Yapıyı Keşfedin..

  /  Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Su izolasyonunda dev projelere imza atmış TEKNOPLUS YAPI kaliteli ve güvenilir ekibiyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir.
Temelden çatıya kadar kapsamlı hizmet vermekte olan firmamız proje ayrımı yapmaksızın her projeye cevap verebilecek kapasitededir.
TEKNOPLUS YAPI sektördeki liderlik gücünü müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak sürdürmektedir.

Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek müşterilerine en uygun çözümü sunmaya çalışan TEKNOPLUS YAPI, tecrübeli personeli ile sunduğu çözümlerle SU İZOLASYONU uygulamaları konusunda sektöründe öne çıkan bir hizmet sağlayıcısı olmuştur.

Bizi rakiplerimizden farklı kılan en belirgin değerlerimiz; hizmet ve malzemelerde kaliteden ayrılmamak, ihtiyaca uygun çözümler sunmak, sahip olduğumuz tecrübeyi en iyi şekilde kullanıp,  işçilikle birleştirmek ve tabi ki uygun fiyat politikamızdan ödün vermemektir.

GÖZÜMÜZ
YÜKSEKLERDE

Daima daha kaliteli ve daha büyük işleri başarma isteğimiz itici gücümüzdür.
a

Misyonumuz

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentisini en üst seviyede karşılamak, Türkiye genelindeki projelerimizi arttırmak ve su izolasyonunda gelişen teknolojileri yakından takip ederek sektörde en çok tercih edilen kalite ve memnuniyet sunan bir kuruluş olmak.

a

Vizyonumuz

Firmamız su izolasyonu sektöründe hizmetlerini ve projelerini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, eğitimli ve tecrübeli kadrosunu genişletmek, su izolasyonu sektörüne kalite sunan güvenilir ve saygın kuruluşu olma yolunda hızla ilerliyor.

a

Stratejilerimiz

• Eğitimli, yetenekli ve tecrübeli kadrodan oluşan zengin ekip.
• Teknolojiyle birlikte gelişen yeni ürün ve yöntemleri yakından takibi.
• Doğru ürün doğru uygulama politikamız.
• Kaliteli, kalıcı ve ekonomik hizmet ile müşteri memnuniyetini arttırmak.

İnsana Saygı

İş ve sosyal insan ilişkilerine verdiğimiz önem işlerimizin ana itici gücüdür. Müşteri memnuniyetlerini sağlar.

Doğaya Saygı

Hizmetlerimizde doğa ve çevreye zarar vermemek ve faydalı olmak anlayışımıza önem veririz.

Teknolojiye Önem

Yeni teknolojileri kullanarak daha kısa zamanda, daha yüksek kalitede hizmetler üretiriz